Zpět

Kdo jsem - Vlci

Tato nádherná stvoření mne fascinují odmalička. Když jsem chodil na první stupeň základní školy, představoval jsem si, jaké to musí být nádherné být vlkem.
Když jsem jednoho dne přesvědčil rodiče a dostal počítač s připojením na internet (také pamatujete éru dial-upu?:-)), stránky o vlcích byly jedny z prvních které jsem navštívil. Krátce poté jsem se začal zajímat o HTML a potřeboval jsem si své znalosti vyzkoušet v praxi. A o čem jiném bych mohl dělat web, než o tom, co mě zajímá nejvíce, že.

Napsal jsem a zprovoznil stránky Vlčí svět. Tento web měl pro mě dvojí přínos: naučil jsem se vytvářet webové stránky a zároveň jsem se o vlcích dozvěděl spoustu dalších zajímavých informací, které jsem neznal. Také jsem se docela dost zdokonalil v angličtině, protože většina informací nebyla v češtině k dispozici. Aktuálně je tento web kvůli nedostatku času ve stádiu hibernace, ale rád bych jej časem zase aktualizoval a dále rozvíjel.

Časem jsem se stal členem Vlčích hlídek (více informací na www.selmy.cz) které pořádá Hnutí Duha Olomouc. Bohužel kvůli časové zaneprázdněnosti nemohu být aktivním členem v terénu, alespoň tedy pomáhám tím, že obhospodařuji jejich web.